Paslaugos

Dažasvydis

Kainos

€12 vienam asmeniui. Į kainą įskaičuota apranga, aikštelės nuoma, šautuvas ir 150 šovinių.

Žaidimai

Komanda prieš komanda. 2 komandos pradeda iš skirtingų aikštelės pusių. Laimi ta komanda, kuri greičiau iššaudo savo priešininkus.

Atakuok teritoriją. Komandos tikslas - iš pilies pagrobti vėliavą.

BlackJack. Visi žaidėjai gauna tik po 21 šovinį. Pasibaigus šoviniams žaidėjas laikomas nušautu. Laimi ta komanda, kuri pirma iššaudo priešininkus.

Pilietinis karas. Kariai išsidėsto ratu. Po pirmojo švilpuko kiekvienas užima jam patogią gynybinę poziciją. Po antrojo švilpuko signalo visi pradeda šaudyti. Šis žaidimas be komandų, kiekvienas žaidžia už save. Laimi paskutinis "likęs gyvas" žaidėjas.

Kas tai yra dažasvydis?

Per penkiolika metų dažasvydis tapo vienu įdomiausiu lauko žaidimų. Dabar jis ya žaidžiamas daugiau kaip keturiasdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra sportas visiems, ir ne svarbu, kas tu esi - mokinys ar namų šeimininkė. Visi, žaidžiantys dažasvydį, apibūdina žaidimą kaip azartišką ir pilną netikėtumų.

Sportuojant svarbiausia ne jėga ir greitis, o tiksli nuovoka ir taktika. Tai žaidimas, leidžiantis nors trumpam pamiršti kasdienybę ir pasinerti į pilną veiksmo, judesio ir azarto pasaulį.

Dažasvydis yra sudėtingas strateginis žaidimas. Yra daugybė šio žaidimo formų, tačiau dažniausiai grupė pasidalina į dvi komandas ir žaidža žaidimą "užgrobk vėliavą". žmonių skaičius kiekvienoje komandoje gali būti skirtingas: nuo vieno, dviejų iki dešimties. Tai priklauso nuo sąlygų ir aikštės, kurioje vyksta veiksmas.

Pirtis su baseinu

Informacija ruošiama...

Kubilas

Informacija ruošiama...

Krepšinis

Krepšinio žaidimą sugalvojo kanadietis daktaras Džeimsas Neismitas (James Naismith)1891 metais. Naujosios sporto šakos paskirtis buvo užimti studentus sportu žiemos metu, kai nėra sąlygų žaisti beisbolą ar amerikietišką futbolą. Originaliame žaidime buvo naudojamas futbolo kamuolys ir krepšiai su dugnu, taigi po kiekvieno pataikyto metimo kamuolį reikėdavo ištraukti iš krepšio. Tai populiariausia sporto šaka Lietuvoje.

Sodyboje Jūs galėsite išbandyti savo taiklumą ir su draugų kompanija smagiai praleisti laiką. "Margiškių" krepšinio aikštelė įrengta pagal visus FIBA (tarptautinės krepšinio organizacijos) standartus. Krepšinį galima žaisti trys prieš tris.

Futbolas

„Margiškių" futbolo aikštė skirta žaisti mažąjį futbolą, keturi prieš keturis. Tai puikus laiko praleidimas su šeima, draugais.